Biz Kimiz?

Notebook servis sektöründe kaliteyi temsil eden firmamız, deneyimli ve tecrübeli ekibe sahiptir. Her türlü marka ve model notebook cihazlarının sorunlarını çözebilecek uzman ekip, teknolojik teçhizat ve hizmet kalitesiyle İstanbul’da en iyi hizmeti sunan şirketiz. Günümüz teknolojileri arasında en büyük gereksinimlerden birisi haline gelen notebookların sorunlarına uzun süreli çözümler üreterek, binlerce mutlu müşteriye erişen şirketimiz, yeni nesil notebook teknolojilerine adapte olarak müşterilerin yaşadığı problemlere ışık olmaya devam ediyor. Notebook tamir konusunda deneyimli personellerimiz sayesinde %100 başarı elde ediyoruz.

Biz Kimiz

Misyonumuz

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için sürekli kendisini yenilemektedir. Bu bakımdan teknolojiye ayak uydurmak, uygun fiyatlardan hizmet sunmak, hızlı olmak, müşterilerin istek ve arzularını karşılamak, dürüst ve çalışkan olmak ilkeleriyle örülmüş olan misyonumuza sadık şekilde işimizi yapıyoruz. Çünkü sizi ve yaptıklarımızı seviyoruz.

Vizyonumuz

Daima ileriye mottosunu kullanan ekibimiz, gelişen notebook teknolojisinin yakından takip edilerek, bilgi, tecrübe ve deneyimlerini her zaman yükseltmeyi vizyon prensiplerinin ilk değeri olarak benimsiyor. Müşterilerin cihazlarına en iyi çözümün sunulması için notebook servis sektöründeki yeniliklerin ve değişimlerin de mutlak surette takip edilip, müşterilere yansıtılması vizyon politikasının bir başka önemli değeri olarak çalışmalarımızın kalitesini süslüyor.

Neden biz?

Firmamız deneyim ve tecrübeleriyle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke olarak kabul ediyor. Marka ve model fark etmeden arızalanan notebook cihazlarınızı bizlere teslim edebilir, en kısa sürede eskisinden daha iyi şekilde çalışır durumdaki cihazınızı teslim alabilirsiniz. Biz kendimize güveniyoruz. Çünkü neyi, ne zaman ve nasıl yaptığımızı biliyoruz.