Laptop Ekran Değişimi LCD LED Ekran Değişimi ve Onarımı

laptop ekran değişimiLaptop Ekran Değişimi LCD ve ya LED ekran teknolojisi laptoplarınız için en ideal görüntünün sağlanması için geliştirildi. HD çözünürlüğe sahip olan LCD veya LED ekranların bir zaman sonra bozulması ihtimali söz konusudur. Özelikle suyla muhatap olan LCD ekranların performansların düşme ve sonrasında da görüntüde bozulmalar meydana gelebilir. Ya da sert bir cismin çarpmasıyla meydana gelen çatlaklıklar sizi rahatsız edebilir. Ekranlarınızda yaşadığınız sorunların çözümü için firmamıza başvurabilirsiniz.

Modelinize uygun ekranlar

Ekran büyüklük oranları ve notebook cihazınızın markasına ve modeline uyumlu ekranların temin edilmesi ve takılması işlemi uzman ekip tarafından yapılıyor. Cihazlarınıza en uygu ekran teknolojisinin tercih edilmesi sayesinde, performansta herhangi bir kayıp yaşanmadan notebook cihazınızı eskisi gibi kullanmaya devam edebiliyorsunuz. HD çözünürlüğe sahip, LCD ve LED teknolojili ekran değişimleriyle yeniden mükemmel bir ekrana sahip olabilirsiniz.

Laptop Ekran Değişimi Firmamız en uygun fiyattan ekran değişim ve onarım hizmetini sunuyor. Tek yapmanız gereken hemen bizleri aramak ve arıza hakkında bilgi vermek!

Notebook ekranınız sıvı ile temas edebilir, düşüp kırılabilir, zamanla piksel kaybı yaşanabilir, ezilme oluşabilir veya farklı sebeplerden ötürü ekranınızı standart performansın altında kullanmak zorunda kalabilir veya tamamen kaybedebilirsiniz. Ekran değişiminde sizleri hayal kırıklığına uğratmayacak ve ilk görüşmeden notebookunuzu size tekrar teslim edene kadar sizinle irtibatta olacak ve sizi bilgilendireceğiz. Bize iletişim sayfamızdaki, form, eposta aracılığıyla ulaşabileceğiniz gibi, sayfanın altında bulunan canlı destek hattına bağlanarak da sorularınızın cevabını anında alabilirsiniz. Unutmayın arıza tespit hizmetimiz ücretsizdir. Bunun için detaylı bilgiyi bizden isteyiniz.

10.1, 14”, 15.6, 16, led, lcd, panel, slim, at19,notebook, laptop, tamir, tamiri, bakım, Laptop Ekran Değişimi