Notebook Chipset Değişimi BGA Rework 

Notebook Chipset DeğişimiNotebook Chipset Değişimi Notebook cihazlarının önemli sorunlarından birisi olan chipset değişimleri, doğru kişiler tarafından yapılması gerekir. Bazı servisler chipset değişimi yaptıklarını iddia ederler. Ancak kullandıkları cihazlar chipset değişimlerinin yapılmasına uygun değildir. Böylece ana kartta ve chipsetlere zarar verirler. Buda cihaz performansının düşmesine ve hatta bilgisayarın daha büyük sorunlarla karşılaşmasına neden olur. Chipsetlerin doğru bir şekilde değişebilmesi için gerekli olan BGA rework cihazlarıdır. Bu cihazlar sayesinde chipset değişimleri kısa sürede gerçekleşir. Beklemeye gerek kalmaz. Aynı zamanda da kaliteli bir şekilde chipset montajı yapılmış olur.

Aman dikkat!

Notebook Chipset Değişimi Her notebook tamircisine chipset değişimleri işinizi emanet etmemeniz gerekir. Yanlış aletlerle yapılacak olan müdahale sonucunda cihazınızın ömrü kısalabilir. Onarımdan sonra sadece 3-4 ay kadar kullanabilirsiniz. Daha başka sorunlar ortaya çıkmaya başlar. Buda masraflarınızın artması anlamına geliyor. Ancak BGA cihazları kullanılarak yapılan  değişimler profesyonel bir şekilde yapılır. Chipset böylelikle zarar görmez. Doğru bir şekilde yerleştirilir. Cihazınız ömür boyu kullanıma uygun hale getirilir.

Firmamızdan destek alabilirsiniz

Notebook Chipset Değişimi Her marka ve model cihazınızın için chipset değişimleri yapan şirketimiz, BGA rework makinelerini kullanmaktadır. Teknolojik cihazlara önem vererek notebook cihazlarında meydana gelen her sorunu kalıcı olarak çözen teknik ekibimiz, chipsetleri de aynı titizlik ve incelikle değiştirmektedir. En uygun yedek parçayı takarak, cihaz performansının yükselmesini sağlamaktadır. Böylece cihazınızı ilk günkü kalite ve performansıyla kullanmanız mümkün olacaktır.

Hemen bizleri arayarak, Notebook Chipset Değişimi kampanyalarından faydalanın. En uygun fiyatlar, kaliteli işçilikler ve hızlı teslimatla gerçekleşecek olan hizmetten memnun kalacağınızı söyleyelim. Kurumsal ve bireysel müşterilerine her zaman en iyisini sunan firmamıza sizleri de bekleriz!

chip, Chipset, tamir, onarım, değişim, yenileme, onarımı, anakart, Notebook Chipset Değişimi